Tel.kom: + 48 530 474 777 Tel.Fax: +48 32 217 23 30 / e-mail: fevab@poczta.onet.pl

JOANNA FIRMAN "EVAB"

JOANNA FIRMAN "EVAB"

Inne Produkty

Show Oil

Olej pomaga zredukować kołtuny w kąpieli i odżywia skórę. Może być używany w kombinacji z odżywką lub oddzielnie rozpuszczony w wodzie.
Po zastosowaniu włos jest miękki i nie filcuje się.
Zawiera lawendowy zapach.

Sposób użycia: * w kąpieli - po umyciu psa szamponem, nałożyć odżywkę. Nie spłukiwać, teraz nałożyć Olej, rozcieńczyć 3-5 ml w litrowej butelce . Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść na włosy, nie spłukiwać.
* w butelce z atomizerem- rozcieńczyć 5 ml oleju w 500ml wody. Nakładać na suche włosy. Idealny do papilotów.

250 ml80 zł
500 ml150 zł

Show Spray

Produkt, którego formuła utrzymuje włos w doskonałej kondycji wystawowej.
Eliminuje elektryzowanie się sierści, nadaje połysk, ułatwia czesanie oraz zawiera składniki pielęgnujące włos. Jest to tzw " In-Ring " efekt.

Sposób użycia: Można stosować na mokry włos ( przed suszeniem ) oraz spryskać sierść przed wejściem na ring. Poza wystawami używać do odświeżenia włosa.

250 ml55 zł
500 ml88 zł

Silk

Skoncentrowany jedwab, który ułatwia układanie włosa oraz tworzy natychmiastowo połysk. Przeciwdziała tarciom, a więc zapobiega kołtunieniu się włosów. Odrzuca kurz , mocz, brud.
Po zastosowaniu włos jest lśniący , jedwabisty, miękki w dotyku. Produkt bardzo mocno skoncentrowany. Bezzapachowy.

Sposób użycia: * w kąpieli: rozpuścić 5-15 ml w litrowej butelce razem z odżywką. Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść na włosy, nie spłukiwać.
* w butelce z atomizerem: rozpuścić 20ml Silk w 500ml wody. Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać sierść, wmasować palcami preparat w skórę i włosy. Przeczesać szczotką.

250 ml120 zł 
500 ml210 zł


Wow

Produkt do rozczesywania kołtunów. Bardzo mocno skoncentrowany, bezzapachowy, zawiera składniki natychmiastowo odżywiające zniszczony włos, odrzuca kurz i mocz. Idealny do systematycznego czesania i odświeżenia włosów.

Sposób użycia: * stosować celu zapobiegania kołtunów - w kąpieli: po wykapaniu psa, nałożyć rozcieńczony z balsamem lub wodą WOW ( rozcieńczyć 10-20ml w litrowej butelce ). Nie spłukiwać nie stosować na wystawę.
* Do rozczesywania filców - rozcieńczyć od 20-40ml WOW do 500ml wody butelki z atomizerem. Spryskać kołtun, wmasować, odczekać ok. 1 minutę,po czym próbować rozdzielić włos palcami, przeczesać szczotką.

250 ml120 zł
500 ml210 zł

Ceny uwzględniają podatek VAT 

Kosmetyki LASER LITES


Przedstawiamy Państwu rewelacyjne kosmetyki prosto z Australii. 

Firma Laser Lites Hair Care Producsts Australia od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków "Laser Lites". Zostały one stworzone przez p. Paula Hewitt, który posiada doktorat z Chemii i Fizyki oraz od 30 lat prowadzi firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków służących do pielęgnacji sierści, szczególnie u psów długowłosych. 

Cały sztab specjalistów wprowadza coraz to nowsze ulepszenia sprawiając że kosmetyki te cieszą się dużym uznaniem i powodzeniem na rynkach światowych takich jak: Północna Ameryka, Belgia, Norwegia, Finlandia, Włochy, Anglia, Nowa Zelandia, Szwecja, Hiszpania.

Teraz dotarły one dzięki naszej Firmie również do Polski, jesteśmy pierwszym dystrybutorem tych kosmetyków na nasz kraj. Wprowadzając na nasz rynek te kosmetyki stwarzamy miłośnikom psów szansę korzystania z najlepszych środków pielęgnujących dla swoich psiaków. 

Chętnie służymy radą w sprawach pielęgnacji sierści czy wyboru odpowiedniego preparatu.