Tel.kom: + 48 530 474 777 Tel/Fax: +48 32 217 23 30 / e-mail: fevab@poczta.onet.pl

JOANNA FIRMAN "EVAB"

JOANNA FIRMAN "EVAB"

O Firmie

Firma Handlowo Usługowa "EVAB" powstała w roku 1999.

Zakres działalności firmy to sprzedaż kosmetyków LASER LITES oraz szycie psiej konfekcji.

Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych kosmetyków Australijskiej Firmy "LASER LITES",dla psów wszystkich ras, kosmetyki te są od lat sprzedawane na różnych rynkach, w różnych krajach, dotarły też do Polski, ponadto posiadamy odpowiednie dokumenty, zezwalające na sprzedaż w Polsce.

Jesteśmy pierwszym importerem kosmetyków Laser Lites na Polskę.

Psia konfekcja szyta przez nas są to :
a) kombinezony
b) pelerynki
c) ochraniacze na łapki (butki)
d) czapki.

Posiadamy większość rozmiarów, również szyjemy na miarę. Chętnie służymy radą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kosmetyki LASER LITES


Przedstawiamy Państwu rewelacyjne kosmetyki prosto z Australii. 

Firma Laser Lites Hair Care Producsts Australia od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków "Laser Lites". Zostały one stworzone przez p. Paula Hewitt, który posiada doktorat z Chemii i Fizyki oraz od 30 lat prowadzi firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków służących do pielęgnacji sierści, szczególnie u psów długowłosych. 

Cały sztab specjalistów wprowadza coraz to nowsze ulepszenia sprawiając że kosmetyki te cieszą się dużym uznaniem i powodzeniem na rynkach światowych takich jak: Północna Ameryka, Belgia, Norwegia, Finlandia, Włochy, Anglia, Nowa Zelandia, Szwecja, Hiszpania.

Teraz dotarły one dzięki naszej Firmie również do Polski, jesteśmy pierwszym dystrybutorem tych kosmetyków na nasz kraj. Wprowadzając na nasz rynek te kosmetyki stwarzamy miłośnikom psów szansę korzystania z najlepszych środków pielęgnujących dla swoich psiaków. 

Chętnie służymy radą w sprawach pielęgnacji sierści czy wyboru odpowiedniego preparatu. 

Ubranka


CZAPKI

Posiadamy 2 rodzaje czapek.

a) Al'a Sherlock Holmes- Szyte z materiałów w kratkę z daszkiem zabezpieczają główkę psa przed słońcem lub zimnem bardzo przyjemne - ozdobne.

b) Czapki "rękawy" - zabezpieczają długie włosy na uszach przed wodą, liśćmi. Stosowane przy jedzeniu. Przeznaczone dla Afganów, Spanieli lub innych piesków, które wymagają takiego zabezpieczenia.
Wykonujemy czapki w rodzajach, tzw " domowe" - szyte z materiału przewiewnego, łatwe w utrzymaniu czystości.
Drugi rodzaj, to czapki "Ozdobne"- również z materiału przewiewnego, stosowane na wystawy dla ochrony włosów oraz ozdoby :-)

Ceny uwzględniają podatek VAT 

Czapka A'la Sherlock Holmes DUŻA 20 zł
Czapka A'la Sherlock Holmes ŚREDNIA 17 zł
Czapka A'la Sherlock Holmes MAŁA 15 zł
Czapki OZDOBNE ( Afgany ) 25 zł
Czapki OZDOBNE ( Spaniele ) 20 zł
Czapki DOMOWE ( Afgany ) 20 zł
Czapki DOMOWE ( Spaniele ) 15 zł

Kombinezony

Pelerynki

Czapki