Tel.kom: + 48 530 474 777 Tel.Fax: +48 32 217 23 30 / e-mail: fevab@poczta.onet.pl

JOANNA FIRMAN "EVAB"

JOANNA FIRMAN "EVAB"

Balsamy

Lanolin Conditioner

Wysokiej jakości odżywka z Lanoliną.
Po zastosowaniu włos jest obciążony , miękki, odżywiony, nawilżony i lekko obciążony. Polecany dla wszystkich ras, szczególnie długowłosych.
Mocny koncentrat, rozcieńczenie stosować w proporcji 1:15.
Przed użyciem wstrząsnąć.

Sposób użycia: umyć psa w LL szamponie, następnie nałożyć odżywkę.
W celu obciążenia zostawić odżywkę we włosach lub spłukać lekko.

250 ml500 ml1000 ml
55 zł88 zł160 zł


Drape

Balsam zapewniający optymalną pielęgnację oraz zdrowie skóry i włosów, jest bardzo delikatny. Zestaw składników pielęgnujących, dokładnie odżywia włos. Po zastosowaniu włos staje się niewyobrażalnie miękki oraz pomaga kontrolować rozwiany włos, dlatego też polecany jest dla długowłosych ras oraz szczeniąt. Bardzo mocny koncentrat, rozcieńczenie stosować w proporcji 1:20. Przed użyciem wstrząsnąć.

Sposób użycia: po umyciu psa w LL szamponie, nałożyć rozcieńczony balsam. Można zostawić we włosach lub spłukać lekko.

250 ml500 ml1000 ml
68 zł110 zł200 zł

Mattless Magic

Mattles jest to odżywczy krem, który redukuje powstawanie filców i kołtunów oraz przedłuża świeżość włosów pomiędzy kąpielami. Polecany dla długowłosych ras oraz suk szczennych i karmiących. Stosować pomiędzy wystawami. Bardzo mocny koncentrat. Rozcieńczać w proporcji 1:20. Wstrząsnąć przed użyciem.

Sposób użycia: po umyciu psa w LL szamponie, rozprowadzić Mattles we włosy nie spłukiwać. ( Przed wystawą wykąpać psa w Stripping Shampoo ).

250 ml500 ml1000 ml
68 zł110 zł200 zł


Protein Treatment

Najbardziej intensywny balsam regenerujący.
Daje maksymalne odżywienie i ochronę włosów. Stosować przy bardzo zniszczonych włosach. Naprawia strukturę włosa, po uszkodzeniach chemicznych, promieniach słonecznych. Składnik kolagenu pomaga naprawić rozdwojone końce struktury włosa. Zawiera Wit.E.
Po zastosowaniu włos jest miękki, optycznie napuszony błyszczący, łatwo się rozczesuje , polecany na wystawy oraz do optymalnej pielęgnacji sierści. Bardzo mocny koncentrat.

Sposób użycia: * w kąpieli: po umyciu psa w LL szamponie rozcieńczyć protein w proporcji 1:20, wstrząsnąć przed użyciem, wmasować balsam we włosy. Pozostawić lub spłukać lekko.
* w butelce z atomizerem - używać do czesania oraz utrzymania zdrowia sierści ( 20 ml rozpuścić w 500ml wody ) . Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać sierść, odczekać chwilę, aż preparat zacznie działać i czesać włosy.

Ceny uwzględniają podatek VAT

Kosmetyki LASER LITES


Przedstawiamy Państwu rewelacyjne kosmetyki prosto z Australii. 

Firma Laser Lites Hair Care Producsts Australia od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków "Laser Lites". Zostały one stworzone przez p. Paula Hewitt, który posiada doktorat z Chemii i Fizyki oraz od 30 lat prowadzi firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków służących do pielęgnacji sierści, szczególnie u psów długowłosych. 

Cały sztab specjalistów wprowadza coraz to nowsze ulepszenia sprawiając że kosmetyki te cieszą się dużym uznaniem i powodzeniem na rynkach światowych takich jak: Północna Ameryka, Belgia, Norwegia, Finlandia, Włochy, Anglia, Nowa Zelandia, Szwecja, Hiszpania.

Teraz dotarły one dzięki naszej Firmie również do Polski, jesteśmy pierwszym dystrybutorem tych kosmetyków na nasz kraj. Wprowadzając na nasz rynek te kosmetyki stwarzamy miłośnikom psów szansę korzystania z najlepszych środków pielęgnujących dla swoich psiaków. 

Chętnie służymy radą w sprawach pielęgnacji sierści czy wyboru odpowiedniego preparatu.